Jsme inovativní společnost hledající ambiciózního a výkonného jedince na pozici Key Account Managera. Pokud máš vášeň a slabost pro prodej, rád/a buduješ dlouhodobé vztahy se zákazníky a máš chuť stát se součástí našeho úspěšného prodejního týmu, čti dál!

Jaká by byla Vaše náplň práce:

  • Zodpovědnost za správu a rozvoj portfolia klíčových klientů společnosti
  • Identifikace a oslovení dalších klientů v oboru Gastronomie (velkosklady dodávající HORECA, restaurace, hotely, cateringové společnosti a další stravovací zařízení)
  • Budování a udržování dlouhodobých vztahů s existujícími klienty, pečovat o jejich potřeby a poskytovat vynikající zákaznickou péči
  • Mapování trhu a konkurence, sledování a analýza trendů, vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Tvorba obchodních nabídek
  • Komunikace s klienty o obchodních podmínkách a smlouvách
  • Úzká spolupráce s obchodním týmem a podpora v rámci prodejních aktivit
  • Spolupráce s ostatními odděleními, jako je výroba, logistika, marketing
  • Práce v CRM systému

Co bychom od Vás očekávali:

  • VŠ/SŠ minimálně zakončené maturitní zkouškou ekonomického nebo obchodního směru
  • Minimální zkušenost 3 až 5 let (kontinuálně) v oblasti prodeje a KAM, v sektoru prodeje pro společnosti HORECA a velkoskladů (nikoliv obsluha zákazníků v pohostinných zařízeních)
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost vyjednávání
  • Základní znalost oblasti prodeje a key account managementu
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Analytické a organizační schopnosti
  • Zkušenosti s práci v CRM systému pro zajištění přesných a aktualizovaných údajů o klientech
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Aktivní znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Znalost dalších cizích jazyků výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič/ka

A co Vám můžeme na oplátku nabídnout:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Služební notebook a mobil
  • Občerstvení na pracovišti je samozřejmostí
  • Multisport kartu
  • Mzda 40.000,-Kč – 50.000,-Kč + bonus
  • Stravenkový paušál
  • Příjemný kolektiv
  • Osobní rozvoj a možnost spolupráce na dalších projektech
  • Příležitost rozvíjet své obchodní dovednosti a růst společně s námi
  • Podpora a školení pro váš osobní a profesní rozvoj
  • Možnost být součástí týmu, který usiluje o lepší svět prostřednictvím ekologicky šetrných výrobků

Pokud jste plný energie, ctižádosti a chcete být součástí úspěšného týmu, zašlete nám svůj životopis spolu s krátkým motivačním dopisem. Rádi Vás pozveme na osobní pohovor.

Těšíme na Vaší odpověď.

Typ úvazku: HPP
Lokalita: U Uranie 954/18 Praha 7 - Holešovice

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
Instant SSL